Merhabalar ben İsmail Döndü, güncel ve gündem konularını araştırarak sizlere bir video halinde sunuyorum. her hafta bir video atmaya çalışıyorum ayrıca videoyu beğenmeyi ve özellikle yorum atmayı unutmayın bir sonraki videolarımda görüşmek üzere.

➤ ➤ Bir sonra ki videomda ne tarz bir konuyu ele alalım buna yorum atarak siz karar verebilirsiniz.

➤ ➤ Tüm Videolarım

➤ ➤ Kanalıma Abone Olmayı ve Sonraki Videolarımı Takip Etmeyi Unutmayın

OYNATMA LİSTELERİ
➤ Tarih

➤ Askeri Teknoloji

➤ Gündem

Email : ismaildondu7@gmail.com

Videonun herhangi bir kısmını benim ismimi söyleyerek dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. Youtube’da paylaşanlar için telif hakkı talebinde bulunmayacağım.

Nguồn: https://maturegamerpodcast.com/

Xem thêm bài viết khác: https://maturegamerpodcast.com/category/bat-dong-san

admin

19 thoughts on “LENİN'in HAYATI (hızlı anlatım)”

  1. Bu ne Yusuf Kayaalpin videosunu hiç bir değişiklik yapmadan aynısını kopyalayıp kendin seslendirmişsin müzik bile aynı karakterlerin konuşmalarını bile kopyalamışsın bari onları kesseydin ayıp ayıp!!!

  2. Zaten aboneyim 32. Like Dünya yı döndürmen çok iyi olmuş , o kadar yumuşak bir döndürüştü ki videoyu bozmamış ufak bir hareketlilik yapmış

  3. Abi sana istersen kaliteli map verebilirim? Discord varsa bana tag ını yada bir grub adresini at !
    Hakketigini alamıyorsun.

  4. Bişey diyimmi bu adam bidahaki sene Yusuf Kayaalp kadar aboneli olmazsa bende bişey bilmiyorum.İnşallah iyi yerlere gelirsin abi böyle devam et😂🔥🔥🔥

  5. İnstada beni takip etmişsin profil fotonu görüp bi bakayım dedim iyiki de bakmışım çok güzel.Ama nolur azcık trolle kaç be aga Yusuf Kayaalp gibi mesela gerçekten çok güzel olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *